ОПЛАТА

При заключені договору між юридичними особами гнучкі умови оплати обговорюються окремо. Оплата за кастомізовану продукцію береться в 100% об'ємі і поверненню не підлягає.

Гарантія на всю продукцію 2 роки

Сервісне обслуговування: на відділення Нової Пошти: Київ, НП 311, Жемова Катерина Ігорівна, 0674331177, на компанію ТОВ "Павербанк.юа" (ЄДРПОУ 43428655)

Оформити замовлення:

Сайт: Ви можете зробити замовлення на сайті, обравши товар і вказавши необхідну кількість. Ми зв'яжемося з вами для уточнення деталей щодо створення дизайну і відвантаженню замовлення. Після того як всі моменти будуть погоджені і відкориговані, ми надішлемо вам рахунок.

Відправити запит на пошту: Обравши цей спосіб ви можете детально описати нам всі ваші побажання для створення вашого дизайну, додати картинки, логотип, референси. Ми обробимо всю отриману інформацію і повернемося до вас з відповіддю. Після погодження макету, ви отримаєте рахунок на оплату.

Варіанти оплати:

банківські реквізити ТОВ (Україна)

рахунок ФОП III групи (Україна)

В доларах на рахунок юридичної особи (США)

 

ДОСТАВКА

Безкоштовно - доставка замовлень та зразків продукції

Найближче до вас відділення Нової Пошти або Укрпошти

Адресна доставка до вас в офіс або на склад (корпоративні замовлення)

Самовивіз (Київ, Оболонь)

Київ: якщо дуже горить, можемо відправити на таксі

 

Доставка по світу оплачується окремо, суму вам озвучить менеджер при оформленні замовлення. Можемо використати зручного для вас перевізника: DHL, FedEx, UPS.