Кожна наша робота це шедевр - наш офісний девіз і це нас мотивує розвиватися і створювати дизайни які гідні представляти наших клієнтів.

POWERBANK.UA - круті, кастомізовані гаджети для вибагливих людей, які насправді хочется залишити і користуватися ними повсякденно.

Ми допомагаємо компаніям виділятися нестандартною, функціональною і актуальною промо продукцією. Наш асортимент - новинки електроніки, наша "фішка" - ексклюзивні дизайни. Для створення дизайну ми аналізуємо суть кожного проекту, компанії, продукту або особистого бренду, щоб передати його особливості, донести цінність, передати емоції

У нас була мрія створити компанію, яка робить круту, душевну сувенірку. Адже ідея брендованої продукції в тому, щоб той, кому її подарували, міг не тільки користуватися нею, а й "нести" месседж бренду далі, відчуваючи турботу, отримуючи задоволення, радість, користь... (а не "випадково" забував подарунок). І ми це зробили! Наші девайси - тільки з топовими відгуками клієнтів, наші принти - дивують креативним і продуманим підходом, якістю друку.

Наш фокус на результаті. Ми цінуємо вашу довіру і докладаємо всіх зусиль щоб продукція під брендом вашої компанії була на висоті. Тому на всі наші товари ми даємо гарантію 2 роки. Розробкою дизайну займається наша креативна студія, від вас нам знадобиться тільки картинка або логотип, далі ми все зробимо самі. Надаємо послуги сервісного обслуговування. Закриваємо питання логістики в будь-яку частину світу. Працюємо швидко і якісно.

Постійні клієнти - наша любов. Приємно знати що наша робота викликає захват і бажання співпрацювати знову.

Будемо раді здивувати вас нашими цікавими позиціями і хорошим сервісом!