ТОВАРЫ ДОСТОЙНЫЕ СТАТЬ ПОДАРКОМ
0

ОТЗЫВЫ

5.0
16 отзывов
Сортировка:
Замовляли велику кількість power slim на подарунки для працівників компанії. Усі просто у захваті від такого девайсу.
Дякую за постійну комунікацію, якісно виконану роботу та швидкість. Усе на вищому рівні, обов`язково повернимось до вас ще !
Ответить
Вже не вперший раз замовляємо брендовані павери у pawerbank.ua Як не крути, павебанки начасі і досі залишається актуальним подарунком. Дякую компанії за високу якість, зручні рішення, а менеджеру Івану за швидке реагування та приємне співробітництво!
Ответить
Замовляли павербанки з брендованим друком. Все гуд. Дуже приємний сервіс.
Ответить
Дуже заводолені роботою! Співпрауюємо не перший рік - все завжди виготовляється за попередньою домовленістю чітко! Гарний корпоративний подарунок! Працювати легко та приємно! Customer satisfaction rate + 1000000! Дякую!
Ответить
Замовляли партію подарунків, доволі швидко визначились з дизайном, який нам запропонували в powerbank.ua, без проблем зробили кілька тестових зразків, щоб остаточно визначитись по кольорах та запустили в роботу.
Сам друк зробили впродовж двох днів та одразу надіслали.
Дуже задоволені сервісом та якістю!
Ответить
З 2018 року поряд, пережили і Ковід, і багатоденні відрядження, подорожі, аеропорти без розеток, допомогли бути на зв‘язку в період повномаштабного вторгнення і в період відключення електроенергії. Заряжаємо ними телефони, настільні лампи, дзеркало для макіяжу і навушники. Найкращі ❤️
Ответить
Купила зарядне на 10000 з бездротовою зарядкою, користуюся вдома, буду брати і в офіс, дуже практична річ!) Класно що можна приклеїти телефон на кружечки і він міцно фіксується
Ответить
Як людина що постійно їздить у відрядження - рекомендую цей товар! Придбав повер на 9000, обрав з купи готових макетів той що мені подобається. Айфон заряжається приблизно два рази майже з повної розрядки. Якісний гаджет!
Ответить
Бомба! Пушка! Петарда! Заказал сыну повербэнк на 1 сентября, с картинками из его любимой игры Brawel stars... Обязательно закажу еще, спасибо за работу!))
Ответить
Обычно отзывы не пишу, но тут просто не удержалась! Креативный и яркий презент. Спасибо Power Slim. Все наши сотрудники радуются как дети, потому что каждый павербанк сделали именным) Так что, если кто-то потеряет в офисе, сразу знают кому возвращать) Доплату за разные макеты не взяли, а наоборот, напечатали в качестве бонуса за оптовый заказ. Впервые встречаю такую щедрость и индивидуальный подход. Успехов в продажах!
Ответить
Спочатку подумав, що це не павербанк а шкіряний чохол для телефону! Дуже крута стилізація) Запропонували декілька варіантів макетів на картинку яку я скинув. Подарунок був для сина, він в захваті, а жінка заздрить) Доведеться і їй замовляти! Рекомендасьон)
Ответить
Заказали блокноты с беспроводной зарядкой в качестве подарков топ менеджерам нашей компании. Реально солидная вещь, очень подходит людям у которых все есть. Подарок даже не пришлось упаковывать, блокноты уже идут в красивых матовых коробках и черных матовых пакетах, и это все можно забрендировать) Честно сказать, я в шоке от того, что брендирование выполнили бесплатно, как для новых клиентов. БОМБА!
Ответить
Power Slim - просто зайчики! Це не павербанк, а шедевр. Просто приємно тримати у руках) Вони зручні, легкі та практичні у повсякденному житті. До речі, на самому павербанку можна зробити будь-який дизайн і це дуже класна фішка для бізнесу! Усім рекомендую)
Ответить
Мне подарили Power Slim в "Х-Парке", где я катаюсь на велике. Это реально самый удобный павербанк. Пользуюсь им каждый день.
Заказали в качестве подарков на Kiev Smart Forum - отличные отзывы от людей, все в восторге

Ответить
Вже давно замовляю power slim, і завжди задоволений надійністю девайсів і якістью друку. Топчик) Дійсно, один з найоригінальніших корпоративних подарунків що я бачив. Лайк!
Ответить
Выражаем вам искреннюю благодарность за плодотворное сотрудничество и индивидуальный подход. Благодаря вашим усилиям, подарки нашим клиентам были доставлены вовремя. Отдельно хотим отметить отличное качество и функциональность продукции по приятным ценам. Мы счастливы, что нашли вас - Power Slim! До нового сотрудничества ;)..

Ответить
Наверх